Wywoływanie zdjęć

 

wywoływanie zdjęć onlineWywołujemy przez internet zdjęcia na papierze fotograficznym Fuji w następujących formatach:

10 x 15 , 13 x 18 , 15 x 21 , 18 x 24 , 20 x 30 , 21 x 30 , 24 x 30 , 30 x 40 , 30 x 45

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty ?

 • zdjęcia wykonujemy na japońskich minilabach Noritsu
 • minilaby są profesjonalnie serwisowane aby zapewnić wysoką jakość zdjęć
 • wywoływanie zdjęć prowadzimy w monitorowanym przez firmę zewnętrzną procesie obróbki fotograficznej przy użyciu stripów kontrolnych

 Zdjęcia można zamawiać na naszej stronie:

wywoływanie zdjęć

 Na stronie tej oprócz zamówienia zdjęć można również zamówić fotokalendarz, fotoksiążkę, fotoalbum. Udostęniony jest tam wygodny program online do stworzenia własnego projektu tych produktów.

 wywoływanie zdjęć online wywoływanie zdjęć przez internet

 

 

 

 

 • Droga do bycia fotografem

  Sam proces uzyskiwania odpowiedniego wykształcenia nie jest zwykle darmowy. Aby zostać profesjonalnym fotografem, najpierw trzeba w to zainwestować, wydając pieniądze na różne sprzęty, kursy czy dodatkowe elementy pracy. Co zatem musi zrobić osoba fascynująca się tworzeniem zdjęć, aby już wkrótce móc założyć własny zakład lub chociażby jednoosobową działalność gospodarczą?

 • Jakość zdjęć

  Każdy może na swojej stronie napisać "najlepsza jakość zdjęć" ale ważne jest co za tymi słowami w praktyce idzie. bardzo często nie ma żadnego uzasadnienia. Równie dobrze możesz stwierdzić "jestem najmądrzejszym człowiek w Polsce".  O jakości zdjęć decyduje bardzo dużo czynników ale po stronie laboratorium fotograficznego jest kilka poniższych.

 • Kalendarze w formie papierowej

  Fotokalendarze są idealną opcją zarówno dla nas samych, jak i dla naszych bliskich, czy też znajomych, jako forma prezentu. Fotokalendarze możemy dostosować pod nas samych - do naszego gustu, czy też stylu. Fotokalendarze pozwalają na wybranie samodzielnie zdjęć, jakie mają się w nim pojawić

 • Atrakcje na imprezę

  Co jakiś czas zmieniają się trendy i mody w imprezowych trendach. Teraz na topie najbardziej jest fotobudka.

 • Drukarka atramentowa

  Drukarki goszczą w domach wielu użytkowników prywatnych. Właściwie są normalnym wyposażeniem w każdym domu, w którym znajduje się też komputer.
  Często jest to drukarka atramentowa. Wiele osób chwali sobie jej wygodę i jakość wydruków. Jednak trzeba tu pamiętać, że drukarka taka wymaga ciągłej eksploatacji, żeby tusze nie pozasychały.

Script logo