Ślubne fotografie

Fotograficzny album ślubny czyli photobook to jedna z najważniejszych pamiątek jakie pozostają po ślubie. W czasach nowych technologii można sądzić,że właściwie zdjęcie to nic wielkiego, w końcu codziennie robimy ich masę. Mimo wszystko ludzie jednak wciąż przywiązani są do materialnego wymiaru fotografii i o ile codziennie robimy selfie bez większego namysłu, to jednak zdjęcia ślubne nie mogą być przypadkowe i drukujemy je na papierze fotograficznym po to, aby mieć pamiątkę nie tylko w ramce cyfrowej.

 

Zdjęcia ślubne są coraz bardziej kunsztowne, fotografowie specjalizujący się w sesjach nowożeńców dosłownie stają na głowie, żeby odpowiedzieć na najbardziej wymyślne i nieoczekiwane marzenia swoich klientów.


Śluby (a tym samym powstające w trakcie ich przebiegu fotografie) odbywają się obecnie w tak różnych miejscach, że sama dotarcie tam może być nie lada wyczynem.
Fotoalbum slubny ze szczytu gór, skoku na bangee albo w jeszcze bardziej ekstremalnych okolicznościach, staje się czymś oczywistym. Także w Polsce możemy już brać śluby nie tylko w urzędzie stanu cywilnego, ale o ile w porę załatwimy wszystkie formalności, w dowolnie do tego wybranym miejscu. Wszystko zależy od dobrej woli urzędnika. Zatem zdjęcia możemy mieć zrobione w pięknym ogrodzie, w odrestaurowanym zamku, albo na plaży.


Ogranicza nas jedynie własna wyobraźnia !


Zdjęcia ślubne coraz częściej powstają z efektem sepi, albo wręcz czarno-białe. Można by sądzić, że kolory wyszły z mody. Prawdopodobnie moda na zdjęcia w dziwnych miejscach będzie ewoluować i z czasem fotografie z urzędu stanu cywilnego będą bardzo oryginalnym pomysłem, a także nieco zapomnianym.


Najważniejsze jednak to mieć dobry pomysł i śmiało go realizować!

Script logo