Pamiątka z podróży zagranicznej

Ktokolwiek był w krajach zagranicznych wie doskonale, że wspomnienia towarzyszące wizycie w innym kraju stanowią żywe obrazy wyryte w głowie. Będąc w innym kraju chętnie sięgamy po aparat fotograficzny, by zatrzymać czar chwil. Dlatego też po powrocie karta pamięci zwykle pęka w szwach, a my chętnie chwalimy się zdjęciami znajomym i rodzinie. Dlaczego więc nie uczynić z tej podróży wyjątkowej pamiątki? Już nie tylko samo segregowanie zdjęć w albumach stanowi swoistą podróż w przeszłość, ale coraz częściej decydujemy się na inne, mniej oczywiste rozwiązania.


fotografia ślubnaFotoksiążka z podróży zagranicznej to nie tylko zwyczajna kompilacja zdjęć, którą możemy samodzielnie wykonać w albumie na fotografie. To doskonały przykład na to jak współczesna sztuka grafiki może przemienić nasze zdjęcia w prawdziwe dzieło sztuki i niebanalny prezent dla bliskiej osoby lub dla nas samych. Fotoksiążka to zwykle starannie przygotowana książka zawierająca wydrukowane na swoich stronach wybrane fotografie, opatrzone dodatkami graficznymi, ozdobami lub tekstem. Jej gabaryty oraz grubość zależy tylko i wyłącznie od preferencji klienta, który zleca wykonanie tego typu przedmiotu studiu fotograficznemu.


Warto wspomnieć, że wykonanie książki zależne jest od kilku czynników: ilości zdjęć, ich jakości, tematyki, gramatury papieru, dodatkowych ozdobników itp. decydując się na zamówienie takiej pamiątki warto wziąć pod uwagę porady i sugestie grafika oraz fotografa. Niekiedy nasze zdjęcia będą musiały zostać poddane graficznej obróbce po to, by wyglądały schludnie i elegancko.


Podróż zagraniczna zamknięta w fotoksiążce to przede wszystkim elegancki dodatek na nasze półki i możliwość zaskoczenia bliskich pomysłowym rozwiązaniem na album ze zdjęciami. Kompilacja zdjęć odda kwintesencję wyjazdu zagranicznego i przywoła najmilsze wspomnienia kiedy tylko zechcemy.

źródło fotoksiążka a4

 

 

Script logo