Gdzie wynająć autokar ?

Jak wiadomo, czasem zdarza się tak, że nie mamy możliwości zorganizować jakiejś uroczystości w centrum miasta. O wiele prościej i taniej jest wynająć jakiś lokal za miastem. Pojawia się tutaj jednak jeden problem. Nie każdy z gości ma transport do takiego lokalu. W takich miejscach często komunikacja miejsca nie funkcjonuje, a goście musza jakoś dotrzeć. Nie mówiąc już o tym, że prowadzenie własnego samochodu wiąże się z koniecznością rezygnacji ze spożywania alkoholu na takiej imprezie.

 

Nie jest to zbyt komfortowe dla gości.

 

Wtedy musimy wynająć autokar na imprezę, który zawiezie naszych gości, a po imprezie odwiezie.

Wynajem autokarów prowadzi firma Europe-Tour z Warszawy.

wynajem autokarówWystarczy w wyszukiwarce wpisać hasło: warszawa autobusy a momentalnie wyświetli się oferta firmy Europe-Tour i strona internetowa https://www.europe-tour.pl/ . Nie warto jednak wybierać firmy transportowej od tak. Powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na to, jakiej wielkości autokary taka firma posiada, aby wszyscy nasi goście mogli się do niego zmieścić. Oprócz tego warto dowiedzieć się czy płacimy za zrobione kilometry, czy za godziny. Jeżeli płacimy za godziny, a kierowca nie wraca do firmy tylko czeka na koniec trwania imprezy, do zapłata za jego spędzone godziny na czekaniu będzie bardzo duża. Brzmi to nierealnie ale są firmy, które potrafią  w ten sposób się zachować. Warto dopytać się więc od razu o warunki takiej umowy.

 

Oprócz tego wynajem autokarów w różnych firmach jest stosunkowo tańszy albo droższy. Warto więc sprawdzić oferty kilku firm na początku, a potem dopiero wybrać taką, której ceny nie są ani za wysokie ani za niskie. Nie powinniśmy więc wybierać pierwszej lepszej firmy, która dobrze się reklamuje.

Script logo