Fotoalbumowe opinie

 • Fotoksiążka na roczek dziecka

  W fotoksiążce najmniejsza ilość stron to 28. Przy fotoksiążkach małych dzieci przyjmujemy średnio 3 zdjęcia na stronę w założeniach do projektu. Na jednych stronach może być ich więcej a innych mniej w zależności jak pasują do siebie itd. Przyjmując tą średnią dla fotoksiążki o 28 stronach powinniśmy dysponować ok. 85 zdjęciami. Mając ich tylko 60 będzie ich mniej na stronach co może okazać się problemem przy dość dużym formacie 30x30 i gdy zdjęcia miały zbyt małą rozdzielczość.

 • Fotoalbum na prezent

  Fotoalbum T27 należy do grupy drogich albumów. Przy 100 zdjęciach szacuję 34-36 stron. Fotoalbum T27 z 34 stronami w formacie 30x30, oprawa skórzana kosztowałby 460 zł. Alternatywą dla tego albumu może być tańsza wersja np. typ Foto lub Wizyt. Jeszcze tańsza jest fotoksiążka.

 • Fotoalbum na dzień ojca

  Byłabym zainteresowana fotoalbumem z projektem. Miałby to być prezent na dzień ojca. Zależałoby mi jednak aby na pierwszy rzut oka książka nie wyglądała jak typowy fotoalbum czy też fotoksiążka. Myślałam zatem o czarnej okładce z samym napisem. W środku zdjęcia, w dobrej jakości, np na czarnych kartach, w jakimś fajnym projekcie, z np. białymi napisami. Czy podjęlibyście się Państwo takiego projektu?

 • Zestaw fotoalbumów T27

  Kilka pytań dotyczących zestawu fotoalbumów. Bez znajomości na te pytania trudno byłoby podjąć decyzję.

 • Fotograficzny album ślubny

  Dobre jakościowo fotograficzne albumy ślubne, których cena jest adekwatna do wyglądu, to idealny prezent dla pary młodej od nich samych. Fotograficzny album ślubny uwieczni niemalże wszystkie wzruszające momenty podczas ceremonii, a następnie świętowania zawarcia małżeństwa. Mnóstwo wzruszeń, które pojawiają się na ślubach, są uwiecznione w albumach ślubnych, które można następnie przeglądać w gronie całej rodziny.

 • Ślubne fotografie

  Zdjęcia ślubne są coraz bardziej kunsztowne, fotografowie specjalizujący się w sesjach nowożeńców dosłownie stają na głowie, żeby odpowiedzieć na najbardziej wymyślne i nieoczekiwane marzenia swoich klientów.

 • Album ślubny - emocje i wspomnienia

  Album fotograficzny jest prawdopodobnie jednym z najlepszych nośników wspomnień z naszego ślubu, czy też wesela.

Script logo